Безпека та гарантії tours.com.ua

Гарантії виконання обов’язків турагента

Банківська гарантія №21225/18-Г фінансового забезпечення цивільної відповідальності турагента ТОВ “КЛЕВЕР ТРЕВЕЛ” видана ПАТ “БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ” до 30 жовтня 2023 року.

Обов’язки та права турагента обмежені дією законом України “Про туризм”.

Безпека бронювання та оплати туру

Після внесення передплати, ваш тур бронюється у системі туроператора. Індивідуальний код вашого туру висилається вам у повідомленні (sms) на ваш моб. телефон.

За цим кодом ви можете перевіряти ваше бронювання на сайті туроператора. Також ви можете перевірити статус вашого бронювання (оплачене/частково оплачене/не оплачене) на сайті туроператора.

Відповідальність та страхування туристів під час подорожі

Всі туристи мають медичне страхування на увесь час подорожі. Відповідальність за виконання усіх туристичних послуг під час подорожі (переліт, житло та ін.) покладено на туроператора і обмежене законом України “Про туризм”.

Безпека безготівкових платежів

Платежі проводяться на єдиний рахунок нашої компанії ТОВ “КЛЕВЕР ТРЕВЕЛ” (ЄДРПОУ: 41625958), IBAN: UA533052990000026007036207657.

Платежі на сайті відбуваються через сервіс Liqpay від Приватбанк, покупці захищені системою безпечних електронних платежів. Дані про картку стають відомими лише процесинговому центру та банку-еквайреру і недоступні нам.

Безготівковий платіж не може загубитись, чи кошти кудись безслідно зникнути. Всі платежі мають свій унікальний код для ідентифікації.

Навіть у випадку технічного збою вашого банку, НБУ або платіжної системи кошти автоматично повертаються на картку платника.

Зустрічайте додаток Гарячі тури

Тепер у вашому телефоні